İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI MOBİL UYGULAMASIYLA ÜYE İŞLEMLERİ ÇOK KOLAY

İnşaat Mühendisleri Odasına dair tüm gelişmeleri sizin için bir araya getiren ve üyelik işlemlerinizi yapıp takip etmenizi sağlayan, haber ve işlem uygulaması. İMO Mobil`den İnşaat Mühendisleri Odasının öne çıkan gündemini takip edebilir, haberler, etkinlikler ve eğitimlere ulaşabilir, aidat ödeme veya belge başvurusu gibi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Eklenme Tarihi: 11/12/2021

İnşaat Mühendisleri Odası Mobil Uygulamasıyla Üye İşlemleri Çok Kolay

İnşaat Mühendisleri Odasına dair tüm gelişmeleri sizin için bir araya getiren ve üyelik işlemlerinizi yapıp takip etmenizi sağlayan, haber ve işlem uygulaması. İMO Mobil`den İnşaat Mühendisleri Odasının öne çıkan gündemini takip edebilir, haberler, etkinlikler ve eğitimlere ulaşabilir, aidat ödeme veya belge başvurusu gibi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. İMO Mobil sizlere web sitesinde aradığınız önemli bilgilere kolay ulaşma ve üye işlemlerinizi hızlıca gerçekleştirme imkânı sunar.

  • Gündem ve Haberleri Takip Et - İMO Mobil ile gündemin en önemli başlıklarını ve öne çıkan haberlerini anlık bildirim olarak alır, tüm gelişmelerden önce siz haberdar olursunuz.
  • Etkinlik ve Eğitimlerden Haberdar Ol - İMO Mobil, İnşaat Mühendisleri Odası tarafından düzenlenen tüm eğitim ve etkinlikler hakkında bilgi sunar.
  • Bildirim - İMO merkez ve şubelerinde yapılacak kişiye özel anlık bildirimler ile en hızlı bilgiye siz ulaşın!
  • Online Aidat Ödeme - Üye olarak giriş yapıp güncel aidat borçlarınızı kolay ve hızlı olarak öğrenip ödemesini gerçekleştirebilirsiniz.
  • Proje ve Belge Başvuruları - Her an bulunduğunuz yerde telefonunuzdan üye olarak giriş yapıp belge başvurusunda bulunabilirsiniz. (SİM-İTB başvuruları şube ve temsilciklerden alınmaktadır.) Ayrıca, uygulamada kayıtlı olan mevcut belgelerinize kolaylıkla erişip indirebilirsiniz.
  • Üyelik Bilgilerine Erişim - İMO Mobil sayesinde sistemde kayıtlı olan üye bilgilerinize erişim sağlayıp güncelleme başvurusu yapabilirsiniz.

Uygulamayı cep telefonunuzdan indirmek için tıklayınızTMMOB
İnşaat Mühendisleri Odası