Sakarya Şube /    Şubemiz /    Yönetim Kurulu /    

Yönetim Kurulu

Üyeler

SEMİH UÇAR
BAŞKAN

1973 yılında Adapazarı`nda doğdu. 1996 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü`nden derece ile mezun oldu. 1999 yılında Sakarya Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü`nde yüksek lisansını tamamladı. Kendi firmasında proje ve yapı müteahhitliğinin yanında, yapı ve izolasyon malzemeleri ticareti yapmaktadır.

 

ÇAĞLAR BALTAOĞLU
SEKRETER ÜYE

1987 yılında Sakarya’da doğdu. 2012 Yılında Ondokuz Mayıs Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü’nden ve Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun oldu. Ondokuz Mayıs Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Geoteknik branşında tezli Yüksek Lisans eğitiminden mezun oldu. Müteahhitlik, madencilik, akaryakıt tesisi, restaurant işletmeciliği yapan aile şirketlerinde yöneticilik yapmaktadır

 

ZİYA KURTULUŞ
SAYMAN ÜYE

1976 yılında Sakarya da doğdu. 1999 yılında Doğu Akdeniz Üniversitesi Mühendislik Fakültesinden mezun oldu. Halen özel bir şirkette inşaat mühendisi olarak çalışmaktadır.

 

SAMET SAVAŞ
ÜYE

 

HALİT YELKENLİ
ÜYE

 

MECİT TÜFEKÇİOĞLU
ÜYE

 

OĞUZHAN GÜNDÜZ
ÜYE

 
Yedek Üyeler

LEVENT NALÇIK
ÜYE

 

İSA AYDOĞAN
ÜYE

 

BURAK TANIŞ
ÜYE

 

EMRE BAŞLI
ÜYE

 

YAKUP ÖZDEMİR
ÜYE

1986 yılında Sakarya ili Adapazarı ilçesinde doğdu. 2005-2007 yllarında Kocaeli Üniversitesi Meslek Yüksekte 2008-2011 yıllarında Kocaeli Ünivers|te İnşaat Mühendisliğin de lisans eğitimini tamamladı. Arena Yapı Denetim Ltd.Şti de şirket yetkilisi olarak görev yapmaktadır.

 

ZAFER KAHVECİ
ÜYE

1987 yılında Sakarya Adapazarında doğdu. Sakarya Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden 2010 yılında mezun oldu. 2010 yılından beri Sakarya Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğünde çalışmaktadır.

 

İSMAİL ERHAN AMASYA
ÜYE

 
TMMOB
İnşaat Mühendisleri Odası