İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

27 KASIM 2020, CUMA   

38

14.EYLÜL.2020 TARİHİNDE ŞUBEMİZ TOPLANTI SALONUNDA, ŞUBEMİZ İLE ADAPAZARI BELEDİYESİ İMAR VE ŞEHİRCİLİK MÜDÜRLÜĞÜ ORTAK TOPLANTISI YAPILDI.

    Yayına Giriş Tarihi: 15.09.2020 00:00   Güncellenme Zamanı: 15.09.2020 16:20:26  Yayınlayan Birim: SAKARYA ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 15.09.2020 16:15:05

Şubemiz hizmet binası toplantı salonunda, Yönetim Kurulumuz ile Adapazarı Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürdü Salih KAYA ve Belediye yetkilisi İnşaat Mühendisi ve Mimarlar ile ortak toplantı yapıldı.

Yapılan toplantıda Sakarya Büyükşehir Belediye İmar Yönetmeliği Yapım süreci ile Adapazarı Belediyesi İmar Plan notları ve genel uygulamalar hakkında karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. Büyükşehir Belediyesi İmar Yönetmeliği yürürlüğe girene kadar, uygulamada karşılaşılan problemlerin plan notları ile giderilmesi konusunda karşılıklı mutabakata varıldı.

Toplantıya, Adapazarı Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürü Salih KAYA, Adapazarı Belediyesi teknik elamanları İnşaat Mühendisi Muhammet YILDIZ, İnşaat Mühendisi Furkan UZÖREN, Mimar Ahmet KILIÇ, Şubemiz adına Şube Başkanımız Hüsnü GÜRPINAR, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Adil ALTUNDAL, Osman ASLAN, Samet SAVAŞ, Mecit TÜFEKÇİOĞLU, Levent NALÇIK, Adapazarı Belediyesi Meclisi ve İmar Komisyonu üyesi üyemiz Kayhan ALVER, Serdivan ve Büyükşehir Belediye Meclisi ve İmar Komisyonu üyesi üyemiz Ercüment BERBER ve üyelerimiz Semih UÇAR ile Maksut SİPAHİ katılmıştır.


Okunma Sayısı: 65

Sakarya Şube Kaynaklı Haberler »
Tüm Haberler »

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.