TÜM ÇALIŞANLAR İÇİN SAĞLIKLI VE GÜVENLİ ÇALIŞMA ORTAMI İSTİYORUZ!
[ SAĞLIKLI VE MUTLU BAYRAMLAR ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

25 EYLÜL 2020, CUMA   

21

SAĞLIKLI VE MUTLU BAYRAMLAR

    Yayına Giriş Tarihi: 22.05.2020 00:00   Güncellenme Zamanı: 22.05.2020 13:33:00  Yayınlayan Birim: SAKARYA ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 22.05.2020 11:28:14

İnşaat Mühendislerinin ve sevgili aileleri ile tüm halkımızın Ramazan – Şeker Bayramını kutluyor, sağlıklı ve mutlu nice bayramlar diliyoruz.

 

Ülkemizde ve dünya üzerinde, sağlık problemlerinin tartışıldığı, Koronavirüs – Covid 19 tehlikesi içinde yaşadığımız, birçok insanımızın hayatını kaybettiği, virüs tehlikesi geçtikten sonra da, ekonomik sıkıntılar ile iş ve işsizlik problemleriyle daha yoğun karşılaşacağımız, karşılıklı yüz yüze bayramlaşma imkanına sahip olmadığımız bir dönemde, dini bayramlarımızdan birine daha kavuşmanın buruk sevincini yaşıyoruz. 

Ülkemizde ve dünya üzerinde yaşanan Koronavirüs tehlikesinin yok edilmesini, tarım başta olmak üzere, üretim ve istihdama yönelik ekonomik politikaların geliştirilmesini, ekonomik sıkıntılarımızın, işsizliğin ve toplumsal sorunlarımızın giderilmesini arzu ediyoruz. 

Bayramlar, sosyal hayatımızda birlik, beraberlik ve dayanışmanın simgesi olup, insanların dostluk içinde sorunlarını çözdüğü ortak değerlerdir. Bu nedenle; 

Karşılamaya hazırlandığımız bayram ve sonrasında, ülkemizde ve dünyada yaşanan Koronavirüs tehlikesinin yok edilmesini, toplumsal barışın sağlanmasını, gerginliğin yerini dostluğun, düşmanlığın yerini kardeşliğin, bencilliğin yerini dayanışma ve paylaşmanın alması, yaşadığımız toplumsal sıkıntılarımızın giderilmesi temennisi ile; 

İnşaat Mühendislerinin ve sevgili aileleri ile tüm halkımızın Ramazan – Şeker Bayramını kutluyor, sağlıklı ve mutlu nice bayramlar diliyoruz.                                                                                                                       

Hüsnü GÜRPINAR

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

Sakarya Şube Başkanı           

Okunma Sayısı: 43

Sakarya Şube Kaynaklı Haberler »
Tüm Haberler »

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.